Kanz markası 1949 yılında Joseph Kanz tarafından Almanya'da kuruldu, bugün hala çocuk araç-gereçleri, tekstil ürünleri ve farklı çocuk oyuncakları üretmektedir.

Art International Hijyen ve Kanz ortaklığı ile Kanz Bebek Bezi'ni 2020 yılında piyasaya sürdük, eş zamanlı olarak hasta bezi, ıslak mendik, bebek bakım örtüsü gibi ebeveyn ihtiyaçlarını da eş üretmeye başladık ve tüketiciyle buluşturduk.

Art Hijyen olarak 2022 yılı itibariyle "Art Hijyen Market" adı ile hem bebek bezi hem hasta bezi hem de hijyen kategorisinde diğer ihtiyaçlar için www.arthijyen.com adresinde e-ticaret operasyonumuzu başlattık.

Türkiye’nin hijyen marketi olarak müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. Yılın her döneminde ürün gamımızı genişletmek ve Türkiyedeki hedef kitlemizi en uygun fiyatlar ile kaliteli ürünler ile buluşturmayı hedefliyoruz.

Türkiye'nin Hijyen Marketi sloganı ile yayın hayatına başlayan www.arthijyen.com sitesinde şu anda; bebek bezi, hasta bezi, ıslak mendil, bakım örtüsü, temizlik ürünleri, avantajlı ürün paketleri, yenidoğan hediye paketleri gibi çeşitli ürünleri, kaliteli ve güvenilir bir şekilde müşterilerimiz ile en hızlı şekilde buluşturuyoruz.

Eş zamanlı olarak 20 ülkeye ihracat yapan Art Hijyen ailesi olarak, dünyanın dört bir yanındaki çocuklar için hem sağlıklı hem de kaliteli ürünler üretiyor ve ebeveynler için daha erişilebilir ürün sunma politikamızı koruyoruz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı