Sıkça Sorulan Sorular

Kapıda Nakit ödeme yapabilir miyim?

 

Gerekli tedbirler alınarak Kapıda Nakit Ödeme Seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz.

 

 • Banka Kartı ile online ödeme yapabilir miyim?

 

Banka kartlarında provizyon/otorizasyon işlemi yapılamadığından dolayı, sitemiz üzerinden sadece Kredi Kartı ve ya Sanal Kart ile ödeme yapabilirsiniz. Bunun nedeni gramajlı ürünlerden dolayı oluşan fiyat farkıdır.

 

 • Teslimatlar nasıl yapılmaktadır?

 

Teslimatlar yalnızca Sürat ve Ups kargo aracılığı ile yapılmaktadır.

 

 • Siparişimde stokta olmayan ürünler varsa ücret iadesi nasıl yapılacak?

 

Siparişinizi oluşturduğunuz anda çekilen tutar bankanızda provizyonda/bekleyen işlemlerde görülecektir. Sipariş size ulaştığında bu tutar içerisinden sadece sizlere teslim edilen ürünlerin tutarı çekilecek ve aradaki fark kart bakiyenize geri yansıtılacaktır.

 

 • Siparişimi tamamen iptal/iade edebilir miyim?

 

Siparişiniz eğer henüz hazırlık aşamasında ise direk olarak iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Hazırlanmış ve sizlere teslim edilmek üzere yola çıkan siparişleriniz için Hesabım / Siparişlerim alanından iade talebinde bulunmanız gerekmektedir.

 

 • İptal / İade / Değişim süresi kaç gün?

 

İade, değişim işlem süresi teslim tarihi itibari ile 14 gün 'dür. İade edilecek ürünün tekrardan satışa uygun olması gerekmektedir. Ürün değişim ve iadelerinde 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun''da belirtilen esaslar, müşteri memnuniyeti açısından alt sınır olarak kabul edilmektedir.
İptal, eksik vb durumlarda işlem süresi teslim tarihi itibari ile 2 gün (48 saat)'dür.
Taleplerinizi 0530 174 78 91 nolu numara üzerinden iletebilirsiniz. Ayrıca Hesabım - Siparişlerim alanından veya İletişim Formu üzerinden iletmeniz gerekmektedir.
Bu süreyi aşan siparişler için maalesef işlem sağlanamayacaktır.

 

 

 • Tamamladığım siparişime ürün ekleyebilir miyim?

 

Henüz hazırlanmamış siparişinize ürün eklemesi yapılabilmektedir. 0530 174 78 91  nolu whatsapp hattımız üzerinden çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek istemiş olduğunuz ürünlerin eklenmesini sağlayabilirsiniz.

 

 • Aynı gün kargoya veriyor musunuz?

 

Saat 14:00' den önce verilen siparişler aynı gün , 14:00' den sonra verilen siparişler ise bir gün sonra kargoya verilir. Cuma 14:00' den sonra verilen siparişler pazartesi kargoya verilir.

 

 

 • Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim?

 

Siparişinizin hazırlanma aşaması tamamlanana kadar siparişinizi iptal edebilirsiniz. İptal işleminin gerçekleşmesi için siparişinizin hazırlanma aşamasını hesabınızdan siparişlerim bölüne girerek görebilirsiniz. Kargoya verilmemiş ürünler için [email protected] adresine veya  numaralı çağrı merkezine bilgi vermeniz gerekmektedir.

 

 • Satın aldığım ürünleri değiştirmek istediğimde ne yapmam gerekir?

 

T.C. Sağlık Bakanlığı’nın hijyenik ürün yönetmeliğine göre tekrar satışı mümkün olmayan, hijyenik ürünler, göğüs pompası, ateş ölçer, iç çamaşırı, hijyenik ped, tıraş bıçakları, kişisel bakım ürünleri, gıda ürünleri, bebek bezi, ıslak mendil, alıştırma külodu, tuvalet adaptörü, kozmetik ürünler, temizlik ürünleri ve benzeri ürünlerde, ürünlerin kusurlu olması dışındaki hiçbir koşulda değişim işlemi yapılamamaktadır.

 

 • Siparişimi farklı bir kargo şirketiyle gönderebilir misiniz?

 

Siparişleriniz Sürat Kargo firması ile gönderilmektedir. Diğer kargo şirketleri ile anlaşmamız bulunmadığından farklı kargo şirketleriyle gönderim yapılamamaktadır.

 

 • İade edeceğim ürünleri hangi Kargo ile göndermeliyim?

 

İadelerinizi anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo firması ile göndermeniz gerekmektedir. Farklı kargo şirketleri ile yaptığınız iadeler kabul edilmemektedir. (Sürat Kargo Müşteri No:………….. dır. Bu hesaplar kullanılmadan gönderilen kargolar teslim alınmadan iade edilmektedir.)

 

 • Siparişim yanlış geldi, Kargo Ücretini kim ödeyecek?

 

Yanlış gönderim olan siparişlerde Kargo ücreti tarafımızdan ödenecektir. Ancak; Kapıda ödemeli siparişlerde onayı alınan ve kredi kartıyla yapılan alışverişlerde seçim sizin tarafınızdan yapıldığı için yanlış siparişin kargo ücreti tarafınızdan ödenecektir.

 

 • 14 günlük iade sürem doldu, ürünümü iade edebilir miyim?

 

Arthijyen.com, mesafeli satış yönetmeliğinin 10. maddesinin 2 fıkrasına göre tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içinde, iade koşulları sağlanması dahilinde bütün bedelleri geri ödemekle yükümlüdür. 14 günü aşan iade talepleri için işlem gerçekleştirilememektedir.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı